Хочете скласти ЗНО-2022 на 190+?

А готові докласти для цього зусиль?

Якщо так, тоді ви - у правильному місці!

А як це - готуватися до ЗНО за допомогою дистанційного курсу? 🤔

Дистанційний курс - це:

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох. Я викладач української мови та літератури, сертифікований екзаменатор ЗНО, автор ресурсу для підготовки до ЗНО promovu.in.ua та розробниця цього дистанційного курсу.

2011 року я закінчила навчання на філологічному факультеті Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (спеціальність - українська мова та література), після чого захистила дисертацію з української мови (2015 рік). Також я встигла попрацювати викладачем української мови в шкільному гуртку та в університеті.

Уже дванадцять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до цього важливого іспиту та скласти його на високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Я дотримуюся думки, що скласти ЗНО з української на високий бал можливо за умови системної роботи протягом року. Без надзвичайного напруження й сліз, але сумлінно й наполегливо. Шлях до ЗНО можна порівняти з мандрівкою на гірський перевал - йти інколи важко, але, коли ти досягнеш вершини, для тебе відкриються нові можливості.

Яка тривалість курсу? Який його формат?

Я пропоную повний курс підготовки до ЗНО-2021 з української мови та літератури!

Також ви можете опрацювати тільки частину з мови за бажанням.

Приєднатися до курсу можна в будь-який момент, оплативши вартість першого місяця. Ви працюєте самостійно, обираючи власний, зручний для себе темп навчання. Таким чином, ви можете пройти весь курс за рік, а можете - і за місяць 😉.

Після приєднання ви отримаєте інструкцію по роботі з курсом і доступ до навчальних матеріалів - відеоуроків, презентацій та тестів. Доступ відбувається за модулями, усього в курсі їх чотири. Перейти на наступний модуль можна тільки після того, як ви складете невеличкий тест за матеріалами попереднього модулю 📝.

Доступ до курсу здійснюється за підпискою, вартість якої - 490 грн на місяць.

Для кого підійде цей курс?

Цей курс розроблено для вас, якщо:

  • ви хочете поглиблено підготуватися до іспиту та отримати нові ресурси і доступ до авторських текстів;
  • ви ще не починали готуватися до ЗНО, але вважаєте, що вже час:)
  • ви потребуєте структурованого підходу до підготовки, шукаєте матеріал з усіх тем, зручно зібраний в одному місці;
  • у вас немає можливості фіксованих занять із репетитором - потрібен гнучкий графік;
  • ви проживаєте в маленькому містечку або селищі й не можете займатися з репетитором віч-на-віч.
У якому форматі ведеться робота?

Уся робота відбувається онлайн. Після оплати участі в програмі ви отримаєте від мене підтвердження, інструкцію з доступу до курсу та запрошення до закритої групи в телеграмі. Вам потрібно буде переглядати відеоуроки (тривалість від 5 до 15 хвилин залежно від теми), виконувати тести до кожного уроку та проходити проміжні тести. Відповіді до тестів ви отримуватимете одразу.

Курс розрахований на самостійну роботу, але в разі виникнення запитань ви зможете в будь-який момент написати в телеграм-спільноту та отримати на них відповіді:)

 

Чи отримаю я від самого початку доступ до всіх матеріалів?

Ні. Курс містить чотири модулі. Після реєстрації ви отримаєте доступ до першого модуля (у ньому і мова, й література). Перейти на наступний модуль можна після виконання проміжного тесту і моєї перевірки:)

Що мені потрібно для участі в програмі?

Потрібен комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету:) А також - електронна пошта, адже саме на неї я надсилатиму інструкцію з доступу до курсу.

Що робити, якщо я захочу припинити свою участь у курсі?

Ви отримуєте доступ до курсу за підпискою, вартість якої - 490 грн на місяць (30 днів з дати оплати). Ви в будь-який момент можете припинити свою участь у курсі, не продовжуючи підписку на наступний місяць. При цьому матеріали, які ви оплатили раніше, будуть доступні, поки не закінчаться всі 30 оплачених днів.

Перед оплатою першого місяця роботи з курсом я раджу подивитися, який вигляд має робота з курсом, зсередини. Ось тут ви можете ознайомитися з демонстраційними уроками: "Фонетика" й "Давня література":)

Ось тут розміщено публічну оферту🙂

 

Яким чином знімається оплата за участь у курсі?

Після реєстрації на цій сторінці ви отримаєте на свою електронну пошту лист із реквізитами для оплати за допомогою банківської картки (найзручніше через Приват24). За 3 дні до платежу за наступний місяць на вашу пошту надійде нагадування про поновлення підписки.

 

Відгуки про курс:)

Яка вартість участі в курсі? 💳

Вартість підписки на курс на один місяць -

490 грн

Як записатися на курс? 🎓

Ви можете зареєструватися на курс, заповнивши цю форму 👇. На вашу електронну пошту прийде лист з деталями оплати. Після оплати я підключу вас до курсу - і ви зможете ефективно готуватися до ЗНО в будь-який зручний для вас час;)

.

Як я можу дізнатися більше?

Ось мій телефон - 093 7 248 248.

Моя електронна адреса - promovu.in.ua@gmail.com

Буду рада поспілкуватися та відповісти на всі питання!:)

Договір публічної оферти

error: Content is protected !!