Хочеш скласти ЗНО на 190+?

А готовий докласти для цього зусиль?:)

Якщо так, то ти - у правильному місці)

У тебе є можливість взяти участь у дистанційному курсі для підготовки
до ЗНО-2019 з української.

А як це - готуватися до ЗНО за допомогою дистанційного курсу?

Дистанційний курс - це:

А хто автор?

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох. Я викладач української мови та літератури, сертифікований екзаменатор ЗНО, автор ресурсу для підготовки до ЗНО promovu.in.ua та розробниця цього дистанційного курсу.

2011 року я закінчила навчання на філологічному факультеті Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (спеціальність - українська мова та література), після чого захистила дисертацію з української мови (2015 рік). Також я встигла попрацювати викладачем української мови в шкільному гуртку та в університеті.

Уже дев'ять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до цього важливого іспиту та скласти його та високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Я дотримуюся думки, що скласти ЗНО з української на високий бал можливо за умови системної роботи протягом року. Без надзвичайного напруження й сліз, але сумлінно й наполегливо. Шлях до ЗНО можна порівняти з мандрівкою на гірський перевал - йти інколи важко, але, коли ти досягнеш вершини, для тебе відкриються нові можливості.

Яка тривалість курсу? Який його формат?

Я пропоную повний курс підготовки до ЗНО-2019, включаючи допомогу в написанні есе.

Наразі можна приєднатися до курсу в будь-який момент. Ти отримаєш інструкцію по роботі з курсом і доступ до всіх навчальних матеріалів - відеоуроків, презентацій та тестів. Доступ до всього курсу буде з самого початку, але щотижня ти додатково отримуватимеш від мене листа з порадою, на які теми слід звернути увагу.

Есе потрібно буде відправити за допомогою спеціальної анкети. Я перевірю власні висловлення кожного учасника за критеріями УЦОЯО та надішлю коментарі на електронну пошту.
Усього в курсі 10 есе.

Найкраще надсилати власні висловлення протягом усього курсу. Остаточний дедлайн для надсилання есе на курсі - 16 квітня. До 30 квітня кожен учасник отримає коментарі до свого твору.

ВАЖЛИВО! Доступ до курсу надається до 30 травня.

Для кого підійде цей курс?

Цей курс розроблено для тебе, якщо:

  • ти хочеш поглиблено підготуватися до іспиту та отримати нові ресурси і доступ до авторських текстів;
  • ти ще не починав готуватися до ЗНО, але вважаєш, що вже час:)
  • ти потребуєш структурованого підходу до підготовки, шукаєш матеріал з усіх тем, зручно зібраний в одному місці;
  • у тебе немає можливості фіксованих занять із репетитором - потрібен гнучкий графік;
  • ти проживаєш в маленькому містечку або селищі й не можеш займатися з репетитором віч-на-віч.
У якому форматі ведеться робота?

Уся робота відбувається онлайн. Після оплати участі в програмі ти отримаєш від мене підтвердження, інструкцію з доступу до курсу та запрошення до закритої групи в Телеграмі. Тобі потрібно буде переглядати відеоуроки (тривалість від 5 до 40 хвилин залежно від теми), виконувати тести до кожного уроку, проходити проміжні тести та писати есе. Відповіді до тестів ти отримуватимеш одразу. Есе я перевіряю власноруч та надсилаю кожному учаснику детальний коментар.

 

Чи отримаю я від самого початку доступ до всіх матеріалів?

Так. Після реєстрації на курсі ти отримаєш доступ до домашньої сторінки, на якій побачиш усю структуру курсу. Переходячи за посиланнями, ти потраплятимеш на урок з конкретної теми (мова або література).

Незважаючи на те, що доступ до всіх матеріалів у тебе буде одразу, щотижня я надсилатиму тобі листа з порадами, на які теми краще звернути увагу.

Що мені потрібно для участі в програмі?

Потрібен комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету:) А також - електронна пошта, адже саме на неї я надсилатиму інструкцію з доступу до курсу, коментарі до творів і щотижневі листи.

Що робити, якщо мені не сподобається цей курс?

Повернення коштів не передбачене. Але я раджу перед оплатою курсу обов'язково продивитися демонстраційні уроки з мови (ось посилання: https://learn.promovu.in.ua/phonetics-demo/) і з літератури (посилання тут: https://learn.promovu.in.ua/levytskyi-ivan/) і прийняти виважене рішення.

Яка вартість участі в курсі?

Повна вартість участі - 1400 грн.

Як записатися на курс?

Будь ласка, зареєструйся у формі внизу. Також ти можеш додати контакти когось із рідних, наприклад, батьків.

Після реєстрації ти отримаєш лист із реквізитами для оплати.

 

Як я можу дізнатися більше?

Ось мій телефон - 093 7 248 248.

Моя електронна адреса - promovu.in.ua@gmail.com

Буду рада поспілкуватися та відповісти на всі питання!:)