Хочеш скласти ЗНО на 200?

А готовий докласти для цього зусиль?:)

Якщо так, то ти - у правильному місці)

У тебе є можливість взяти участь у дистанційному курсі для підготовки
до ЗНО-2019 з української.

А як це - готуватися до ЗНО за допомогою дистанційного курсу?

Дистанційний курс - це:

А хто автор?

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох. Я викладач української мови та літератури, сертифікований екзаменатор ЗНО, автор ресурсу для підготовки до ЗНО promovu.in.ua та розробниця цього дистанційного курсу.

Уже дев'ять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до цього важливого іспиту та скласти його та високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Я дотримуюся думки, що скласти ЗНО з української на високий бал можливо за умови системної роботи протягом року. Без надзвичайного напруження й сліз, але сумлінно й наполегливо. Шлях до ЗНО можна порівняти з мандрівкою на гірський перевал - йти інколи важко, але, коли ти досягнеш вершини, для тебе відкриються нові можливості.

Яка тривалість курсу?

Старт курсу - 1 лютого 2018 року. Ви отримаєте інструкцію по роботі з курсом і доступ до всіх навчальних матеріалів - відеоуроків, презентацій та тестів. Я проведу 8 вебінарів-консультацій за таким розкладом:

1 заняття - 12 лютого
2 заняття - 19 лютого
3 заняття - 26 лютого
4 заняття - 5 березня
5 заняття - 12 березня
6 заняття - 19 березня
7 заняття - 26 березня
8 заняття - 2 квітня

До початку кожного вебінару вам потрібно буде ознайомитися з конкретними темами, а під час онлайн-консультації ми ще раз разом опрацюємо інформацію на прикладі тестів ЗНО минулих років.

Есе потрібно буде відправити за допомогою спеціальної анкети. Я перевірю власні висловлення кожного учасника за критеріями УЦОЯО та надішлю коментарі. Усього в курсі 12 есе.

Найкраще надсилати власні висловлення протягом усього курсу. Остаточний дедлайн для надсилання есе на курсі - 9 квітня. До 19 квітня кожен учасник отримає коментарі до свого твору.

ВАЖЛИВО! Доступ до курсу надається до 30 травня.

Який формат участі в курсі?

Як записатися на курс?

Наразі триває передзапис на курс, який почнеться 1 лютого.

Будь ласка, залиш свої контактні дані у формі внизу та обов'язково вкажи обраний варіант підготовки. Після цього я надішлю інструкції з оплати тобі на пошту.

2 + 13 =

Як я можу дізнатися більше?

Ось мій телефон - 093 7 248 248.

Моя електронна адреса - promovu.in.ua@gmail.com

Буду рада поспілкуватися та відповісти на всі питання!:)

Якщо тобі не сподобається формат такої роботи, напиши мені про це протягом перших 10 днів роботи з курсом - я одразу ж поверну всі гроші.