Онлайн-курс "Яскраве есе"

Написання власного висловлення на ЗНО, яке передбачає виклад власної позиції та наведення аргументів і прикладів, є дуже складним для значної кількості учасників. Писати твір слід за чіткими правилами, дотримуючись певної структури. Оцінюється не тільки грамотність учасника, але й логічність і послідовність викладу. На жаль, учні часто розгублюються, не можуть вдало оформити початок власного висловлення, забувають про аргументи, роблять помилки… А дехто взагалі відмовляється від написання твору, який, до речі, оцінюється аж у 20 балів! Як же уникнути помилок та подолати хвилювання на ЗНО?

Мій 10-річний досвід викладання української мови та літератури доводить – будь-хто може навчитися писати твори! Просто потрібен час, щоб попрактикуватися, "набити руку". І, звісно, слід повторити правила:)

Мене звуть Тетяна Волох, я викладач української мови та літератури, кандидат філологічних наук та сертифікований екзаменатор ЗНО. Тому я знаю, як прискіпливо перевіряється есе кожного учасника. А ще я знаю, як урешті-решт підготуватися до написання твору:)

Уже одинадцять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до важливого іспиту та скласти його на високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Моя мета – допомогти всім охочим у підготовці до складання ЗНО з української мови. Саме тому я розробила онлайн-курс "Яскраве есе".

Навчаючись на курсі, ви:

  • дізнаєтеся про всі нюанси написання твору: про вимоги, особливості оцінювання, структуру, обсяг тощо;
  • навчитеся правильно формулювати тезу, доводити свою думку аргументами, підкріплювати її прикладами та складати чіткий висновок, при цьому не відволікаючись від теми;
  • повторите орфографічні правила та граматику української мови, щоб уникнути прикрих помилок;
  • прокачаєте свій словниковий запас та навчитеся "відловлювати" у своєму мовленні лексичні помилки;
  • а найголовніше – отримаєте досвід у написанні власних творів, кожен із яких я ретельно перевірю за стандартами оцінювання УЦОЯО (як на ЗНО!:))

Який формат курсу?

 

 

Це онлайн-курс, а отже, вам не потрібно нікуди їхати – усе навчання відбувається у вас удома, за комп’ютером або ноутбуком. Опрацьовувати матеріал можна навіть зі смартфона:)

Для того, щоб приєднатися до курсу й отримувати всі матеріали, вам слід мати електронну пошту.

Курс складається з 7 уроківпо 1 уроку на тиждень. Кожне заняття містить 3-5 коротких відео до 10 хвилин з детальним поясненням певного аспекту написання есе або правила. Під час проходження курсу ви не лише навчитеся писати твори, але й повторите орфографічні, граматичні та пунктуаційні правила, а також дізнаєтеся, як уникнути лексичних помилок.

Кожне заняття курсу завершується тестом у форматі ЗНО із автоперевіркою.

 

 

Обов’язковий елемент курсу – написання ваших власних творів. Кожен учасник отримує індивідуальний доступ до місця, де слід писати (друкувати) свої есе. Кожне есе я перевіряю особисто й залишаю коментарі – що було вдалим, а що, навпаки, слід покращити. Також за кожен твір учасник отримує оцінку за критеріями ЗНО – максимально 20 балів.

У вас буде один тиждень, щоб написати один твір та надіслати його до п'ятниці включно. Щосуботи я перевірятиму ваші есе та надсилатиму коментарі + посилання на наступний урок. Працюємо інтенсивно та відповідально – якщо ви не встигли написати твір за тиждень, зосередьтеся на наступній темі:)

Увага! Цей курс не передбачає вивчення української літератури. Якщо ви хочете пройти повний курс підготовки до ЗНО-2021 з української мови та літератури, вам слід звернути увагу на мій курс "ЗНО без нервів".

Відгуки про курс:)

Яка тривалість курсу?

Курс розрахований на 7 тижнів. Він триватиме з 22 лютого до 12 березня.

ВАЖЛИВО! Доступ до курсу надається вам до кінця травня,
щоб ви у будь-який момент могли оновити в пам'яті інформацію.
Коментарі до останніх власних висловлень ви отримаєте до 12 березня.

Коли початок?

Доступ до першого заняття зареєстровані учасники отримають 22 лютого.

Що робити, якщо курс мені не підійде?

Якщо ви почали опрацьовувати матеріали і зрозуміли, що курс вам з будь-якої причини не підходить –
напишіть мені про це протягом перших 5 днів від  його початку. Тоді я зможу повернути вам кошти.

Яка вартість участі в курсі?

Повна вартість участі – 950 грн.

Як можна записатися на курс?

Будь ласка, заповніть форму реєстрації внизу. На вашу пошту прийде інформація про спосіб оплати.

.

Хочете дізнатися більше?

Ось мій телефон: 093 7 248 248

Моя електронна пошта: promovu.in.ua@gmail.com

Звертайтеся! Буду рада допомогти вам і відповісти на всі питання!

error: Content is protected !!