Онлайн-курс "Яскраве есе"

Написання власного висловлення на ЗНО, яке передбачає виклад власної позиції та наведення аргументів і прикладів, є дуже складним для значної кількості учасників. Писати твір слід за чіткими правилами, дотримуючись певної структури. Оцінюється не тільки грамотність учасника, але й логічність і послідовність викладу. На жаль, учні часто розгублюються, не можуть вдало оформити початок власного висловлення, забувають про аргументи, роблять помилки… А дехто взагалі відмовляється від написання твору, який, до речі, оцінюється аж у 20 балів! Як же уникнути помилок та подолати хвилювання на ЗНО?

Мій 12-річний досвід викладання української мови та літератури доводить – будь-хто може навчитися писати твори! Просто потрібен час, щоб попрактикуватися, "набити руку". І, звісно, слід повторити правила:)

Мене звуть Тетяна Волох, я викладач української мови та літератури, кандидат філологічних наук та сертифікований екзаменатор ЗНО. Тому я знаю, як прискіпливо перевіряється есе кожного учасника. А ще я знаю, як урешті-решт підготуватися до написання твору:)

Уже дванадцять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до важливого іспиту та скласти його на високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Моя мета – допомогти всім охочим у підготовці до складання ЗНО з української мови. Саме тому я розробила онлайн-курс "Яскраве есе".

Навчаючись на курсі, ви:

  • дізнаєтеся про всі нюанси написання твору: про вимоги, особливості оцінювання, структуру, обсяг тощо;
  • навчитеся правильно формулювати тезу, доводити свою думку аргументами, підкріплювати її прикладами та складати чіткий висновок, при цьому не відволікаючись від теми;
  • повторите орфографічні правила та граматику української мови, щоб уникнути прикрих помилок;
  • прокачаєте свій словниковий запас та навчитеся "відловлювати" у своєму мовленні лексичні помилки;
  • а найголовніше – отримаєте досвід у написанні власних творів, кожен із яких я ретельно перевірю за стандартами оцінювання УЦОЯО (як на ЗНО!:)

❗️ Окрім того, курс доповнено уроком про виконання завдань із короткою відкритою відповіддю, які потрібно буде виконати тим, хто складатиме і мову, і літературу.

Який формат курсу?

 

 

Це онлайн-курс, а отже, вам не потрібно нікуди їхати – усе навчання відбувається у вас удома, за комп’ютером або ноутбуком. Опрацьовувати матеріал можна навіть зі смартфона:)

Для того, щоб приєднатися до курсу й отримувати всі матеріали, вам слід мати електронну пошту.

Курс складається з 8 уроківпо 1 уроку на тиждень. Кожне заняття містить 3-5 коротких відео до 10-20 хвилин з детальним поясненням певного аспекту правила, написання есе або виконання завдань з короткою відкритою відповіддю. Під час проходження курсу ви не лише навчитеся писати твори, але й повторите орфографічні, граматичні та пунктуаційні правила, а також дізнаєтеся, як уникнути лексичних помилок.

Кожне заняття курсу завершується тестом у форматі ЗНО із автоперевіркою.

 

 

Обов’язковий елемент курсу – написання ваших власних творів. Кожен учасник отримує індивідуальний доступ до місця, де слід писати (друкувати) свої есе. Кожне есе я перевіряю особисто й залишаю коментарі – що було вдалим, а що, навпаки, слід покращити. Також за кожен твір учасник отримує оцінку за критеріями ЗНО – максимально 20 балів. Останній урок курсу стосується виконання завдань з відкритою короткою відповіддю. У ньому я детально пояснюю на прикладі ЗНО-2021, як виконувати такі завдання, й оцінюю за критеріями УЦОЯО - максимально 6 балів.

У вас буде один тиждень, щоб написати один твір та надіслати його до неділі включно. Щопонеідлка я перевірятиму ваші есе та надсилатиму коментарі + посилання на наступний урок. Працюємо інтенсивно та відповідально – якщо ви не встигли написати твір за тиждень, зосередьтеся на наступній темі:) На жаль, надіслати своє есе на перевірку ви не зможете.

Увага! Цей курс не передбачає вивчення української літератури. Якщо ви хочете пройти повний курс підготовки до ЗНО-2022 з української мови та літератури, вам слід звернути увагу на мій курс "ЗНО без нервів".

Відгуки про курс:)

Яка тривалість курсу?

Курс розрахований на 8 тижнів. Він триватиме з 1 лютого до 22 березня 2022 року.

ВАЖЛИВО! Доступ до курсу надається вам до ЗНО з української мови та літератури 2022 року,
щоб ви у будь-який момент могли оновити в пам'яті інформацію.
Коментарі до останніх власних висловлень ви отримаєте до 29 березня.

Коли початок?

Доступ до першого заняття зареєстровані учасники отримають 1 лютого.

Що робити, якщо курс мені не підійде?

Якщо ви почали опрацьовувати матеріали і зрозуміли, що курс вам з будь-якої причини не підходить –
напишіть мені про це протягом перших 5 днів від  його початку. Тоді я зможу повернути вам кошти.

Яка вартість участі в курсі?

Повна вартість участі – 1350 грн.

Як записатися на курс?

Будь ласка, заповніть форму реєстрації внизу. На вашу пошту прийде інформація про спосіб оплати.
Також посилання на реквізити з'явиться в новому вікні.

.

Хочете дізнатися більше?

Ось мій телефон: 093 7 248 248

Моя електронна пошта: promovu.in.ua@gmail.com

Звертайтеся! Буду рада допомогти вам і відповісти на всі питання!

error: Content is protected !!