Онлайн-курс
"ProMovu:

готуємося до ЗНО з української мови та літератури"

Зручно. Структуровано. Разом.
Уже 10 років поспіль в Україні проводиться стандартизований іспит – зовнішнє незалежне оцінювання з основних шкільних предметів, до переліку яких входять також українська мова та література. Завдяки ЗНО учні позбавлені від нескінченних повторних складань одного і того ж самого предмету під час вступу до різних вишів. Також вважається, що одним із позитивних моментів тесту стало унеможливлення будь-якого списування. Іспит відбувається у незнайомому для учня місці (зазвичай це школа зовсім в іншому районі, ніж проживає учень), а також незалежні спостерігачі.
Дійсно, є багато як позитивних, так і негативних думок щодо ЗНО. Як би там не було, на сьогодні це реальність – кожен абітурієнт, який бажає вступити до українського вишу, має складати ЗНО. До обов’язкових предметів входять і українська мова та література.
Такі умови доволі часто створюють додатковий психологічний тиск на молоду людину. Упродовж року одинадцятикласники зайняті купою справ – відвідують шкільні заняття, виконуючи обов’язкові домашні завдання, готуються до ЗНО, оновлюючи у пам’яті весь (!) шкільний курс з предмету, врешті-решт, обирають спеціальності, на які хочуть вступити, і навіть встигають готуватися до випускного балу:)
Хтось готується до ЗНО сам – зазвичай це люди з дуже високим рівнем мотивації та самодисципліни. Хтось просить про допомогу шкільну вчительку. Хтось оновлює в пам’яті матеріал на заняттях із репетитором. Одне залишається незмінним – без сумлінної підготовки та розуміння матеріалу (якого можна досягти тільки під час такої підготовки) складання ЗНО перетвориться на «гру з долею», тицяння в клітиночки екзаменаційного аркуша і відповідний результат.
Я можу стверджувати це, спираючись на свій 8-річний досвід викладання української мови та літератури та підготовки абітурієнтів з цих предметів. Досвід був доволі різноманітним – і викладання приватно, і в гуртку української мови, і в школі, і в університеті.
Хто я?

Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО, я можу допомогти Вам у цьому.

Мене звати Тетяна Кальченко, я кандидат філологічних наук, викладач української мови Національного фармацевтичного університету (м. Харків), репетитор з української мови та літератури. Люблю викладати, постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті.

Досвід викладання приватним репетитором – 8 років.
Досвід викладання в університеті – 3 роки.
Досвід викладання онлайн – 2 роки.

Робота репетитором – це в першу чергу спілкування та увага до людини, з якою я веду заняття. Такий підхід і, звісно, особисте відповідальне ставлення моїх учнів до своїх знань приносили гарні результати: зазвичай бали, отримані за іспит, становили від 172 до 199. Крім того, за роки роботи, зокрема, від агенції "Ваш репетитор", накопичилася база відгуків. Із деякими можна ознайомитися нижче:
На жаль, дуже часто мені доводилося просто відмовляти людям у заняттях через те, що вже неможливо було додати заняття у мій розклад. Або людині доводилося б дуже далеко їздити. Одним словом, виникали незручності.

 

Саме тому у 2017 році
було вирішено запустити онлайн-курс,
який би дозволив моїм потенційним учням
незалежно від місця перебування
якісно підготуватися
до ЗНО з української мови та літератури.
За моїм досвідом,
під час підготовки до іспиту треба охопити
такі принципові речі:

 

 

 

оновлення в пам’яті правил з орфографії (насправді їх доволі легко запам’ятати, якщо зрозуміти чотири основні приципи українського правопису)
розуміння базових правил фонетики (а в ЗНО одними із найскладніших для учнів зазвичай є завдання на фонетику)
структурування знань з граматики (всі ці дієприкметники і дієприслівники, які стабільно плутаються, і не тільки)
усвідомлення принципів синтаксису та пунктуації (тільки логіка, і нічого більше!:))
а також...
пригадування курсу української літератури – автори та їх твори (допоможуть схеми і глибоке опрацювання кожного твору)
розуміння розвитку історії української літератури (насправді не все так страшно)
знання з теорії літератури (підозріло мала кількість учнів на першому занятті може пояснити, що таке епітет, гіпербола, метафора... а для ЗНО це варто знати)
і нарешті, твір (з яким треба «набити руку»)
Усе це можна опанувати протягом онлайн-курсу «Готуємося до ЗНО з української мови та літератури».

Структура курсу:

Тривалість курсу – 7 місяців. Саме такий проміжок часу потрібен, щоб спокійно і без зайвого стресу підготуватися до іспиту.

Тривалість та розклад занять:

Заняття з мови – понеділок, 18.00 – 19.30

Заняття з літератури та обговорення творів – четвер, 18.00 – 20.00

(кожен готує свій твір, заздалегідь надсилає, і ми розбираємо його у прямому ефірі).

Формат:

Заняття відбуваються онлайн у спеціальній вебінарній кімнаті. Це означає, що Вам не треба нікуди їхати - для приєднання до уроку потрібен тільки комп'ютер та інтернет. Раджу мати зошит напохваті для своїх записів. Після заняття кожен учень отримає відеозапис і конспект у форматі pdf.

 

Що передбачено курсом:

  1. Ми працюватимемо у вебінарній кімнаті, лінк на яку кожен учасник отримає перед першим заняттям. Це дозволятиме ставити питання у прямому ефірі.
  2. Не встигли на заняття? Що ж, не біда. Зможете продивитися його в записі.
  3. Домашні завдання. Протягом моєї роботи я дійшла висновку, що найкраще користуватися посібником О. М. Авраменка, М. Б. Блажко «Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі», 1 частина. Бажано, щоб у кожного учасника був цей довідник.
  4. Написання творів.

Вартість:

Вартість одного місяця занять становить 850 грн.

Кількість учнів у групі - від 3 до 7 осіб. Це дозволить приділити увагу кожному.

Старт курсу – 18 вересня о 18.00.

Для реєстрації треба заповнити форму.

Реєстрація

Питання?
Буду рада відповісти на них.

Пошта: promovu.in.ua@gmail.com

Телефон: 093 7 248 248

error: Content is protected !!