Хочеш скласти НМТ-2024 з української мови на 190+?

А готовий/готова працювати для цього?

Якщо так, тоді ти - у правильному місці!

А як це - готуватися до ЗНО/НМТ за допомогою дистанційного курсу? 🤔

Дистанційний курс - це:

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох. Я викладач української мови та літератури, сертифікований екзаменатор ЗНО, автор ресурсу для підготовки до ЗНО promovu.in.ua та розробниця цього дистанційного курсу.

Уже чотирнадцять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до цього важливого іспиту та скласти його на високий бал.

Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Я знаю: скласти ЗНО з української на високий бал можливо за умови системної роботи протягом року. Без надзвичайного напруження, але сумлінно й наполегливо. Шлях до ЗНО можна порівняти з мандрівкою на гірський перевал - йти інколи важко, але, коли ти досягнеш вершини, для тебе відкриються нові можливості!

Яка тривалість курсу? Який його формат?

✅ В уроці - два тести. Також в індивідуальному плані я залишатиму тобі додаткові посилання на інтернет-ресурси, тести і завдання. До наступного уроку ти маєш виконати ДЗ, а я його перевірю та надішлю тобі оцінку й свої коментарі у форматі тексту або відео.

✅ У курсі чотири модулі. Вони відкриваються поступово. Перейти на наступний модуль можна тільки після невеличкого тесту за матеріалами попереднього модулю 📝.

✅ Доступ до курсу здійснюється за щомісячною підпискою.

✅ Якщо під час курсу в тебе виникатимуть запитання, ти зможеш написати їх мені на пошту або в Телеграм. Також буде загальний Телеграм-чат для всіх учасників курсу.

Я пропоную повний курс підготовки до НМТ-2024 з української мови (блоки уроків з літератури також доступні)!

✅ Приєднуйся до курсу будь-який момент протягом року, оплативши вартість першого місяця. Ти працюєш, самостійно розподіляючи свій час на виконання завдань.

✅ Усі уроки є в записі. Тобі потрібно переглянути урок, вивчити теорію з конспекту та виконати ДЗ.

✅ Після приєднання до курсу ти отримаєш індивідуальний план навчання з датами проходження уроків та виконання ДЗ. Темп залежить від того, коли ти приєднаєшся - може бути одне заняття на тиждень, два або три. Наша мета - опрацювати програму до дати НМТ. Тож обирай сам/-а, із якою інтенсивністю ти хочеш працювати:)

✅ Раз на тиждень ти можеш замовити індивідуальну експрес-консультацію тривалістю до 20 хвилин, щоб поставити додаткові запитання або попрактикуватись. Час - гнучкий, за домовленістю.

Увага!

Курс розрахований на мотивованих учасників / учасниць, які дійсно готові докласти зусиль, щоб отримати високий бал на НМТ 😉.

Тобі потрібно бути готовим / -ою розраховувати свій час й виконувати ДЗ без мого зовнішнього примусу. Зате ці зусилля неодмінно дадуть результат!

Якщо учасник / учасниця курсу не виконує ДЗ протягом 3 тижнів, я пропоную припинити роботу в курсі. Для мене важливо, щоб ти отримав / -ла результат.

Якщо ці умови тобі підходять, не гай часу та заповнюй форму реєстрації нижче.

 

Для кого підійде цей курс?

Цей курс розроблено для тебе, якщо:

  • ти хочеш якісно та ефективно підготуватися до іспиту та отримати нові ресурси й доступ до авторських текстів;
  • ти ще не починав/починала готуватися до ЗНО, але вважаєш, що вже час:)
  • тобі потрібен чіткий підхід до підготовки та  матеріал з усіх тем, зручно зібраний в одному місці;
  • у тебе немає можливості фіксованих занять із репетитором за розкладом - потрібен гнучкий графік;
  • ти проживаєш у маленькому містечку або селищі й не можеш займатися з репетитором віч-на-віч;
  • ти мотивований / мотивована і вмієш працювати без принуки, а тому, що хочеш досягти високого результату!
У якому форматі ведеться робота?

Уся робота відбувається онлайн. Після оплати участі в програмі ти отримаєш від мене підтвердження, інструкцію з доступу до курсу та запрошення до закритої групи в телеграмі. Трохи згодом (протягом кількох днів) я надішлю тобі на пошту індивідуальний план навчання, розроблений спеціально для тебе. Тобі потрібно буде переглядати відеоуроки (тривалість від 5 до 15 хвилин залежно від теми), виконувати тести до кожного уроку й додаткові ДЗ та проходити проміжні тести. Відповіді до тестів ти отримуватимеш одразу.

Курс розрахований на самостійну роботу, але в разі виникнення запитань ти зможеш у будь-який момент написати в телеграм-спільноту або мені на пошту та отримати відповіді:) А також раз на тиждень ти можеш отримати експрес-консультацію тривалістю до 20 хвилин у Zoom або в Google Meet. Ти не залишишся наодинці зі своїми запитаннями:)

 

 

Чи отримаю я від самого початку доступ до всіх матеріалів?

Ні. Курс містить чотири модулі. Після реєстрації ти отримаєш доступ до першого модуля. Перейти на наступний модуль можна після виконання проміжного тесту й моєї перевірки:)

Що мені потрібно для участі в програмі?

Потрібен комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон і доступ до інтернету:) А також - електронна пошта, адже саме на неї я надсилатиму інструкцію з доступу до курсу.

Що робити, якщо я захочу припинити свою участь у курсі?

Ти отримуєш доступ до курсу за підпискою, вартість якої - 690 грн на місяць (30 днів з дати оплати). Ти можеш припинити свою участь у курсі в будь-який момент, не продовжуючи підписку на наступний місяць. При цьому матеріали, оплачені раніше, будуть доступні, поки не закінчаться всі 30 оплачених днів.

Перед оплатою першого місяця роботи з курсом я раджу подивитися, який вигляд має робота з курсом, зсередини. Ось тут ти можеш ознайомитися з демонстраційними уроками: "Фонетика" й "Давня література":)

Ось тут розміщено публічну оферту🙂

 

Яким чином знімається оплата за участь у курсі?

Після реєстрації на цій сторінці ти отримаєш на свою електронну пошту лист із посиланням на сторінку оплати. Ти можеш переслати лист або посилання батькам, щоб вони могли здійснити оплату з їхньої картки.

Оплата можлива за допомогою картки будь-якого українського банку.

Кошти будуть зніматися автоматично щомісяця, але ти можеш у будь-який момент зупинити підписку і припинити оплату за участь у курсі.

 

Я мама/батько 11-класника, як мені оплатити курс, щоб доступ отримала моя дитина?

Будь ласка, під час оплати на наступній сторінці в полі "Коментар" ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть імейл учня/учениці - того, хто буде користуватися курсом. Якщо ви це не зробите, у мене буде ваш імейл, і інструкцію я надішлю на нього. У принципі, це теж не біда - просто тоді вам доведеться переслати лист із інструкцією дитині.

 

Відгуки про курс:)

Яка вартість участі в курсі? 💳

Вартість підписки на курс на один місяць -

690 грн

Як записатися на курс? 🎓

Будь ласка, заповни цю форму 👇. Після цього ти автоматично опинишся на сторінці оплати. Після оплати я підключу тебе до курсу. Також на твою пошту прийде лист із деталями реєстрації на платформі курсу.

! УВАГА! Якщо ви мати / батько і оплачуєте курс для своєї дитини, ОБОВ'ЯЗКОВО в полі "Коментар" на сторінці оплати напишіть імейл учня/учениці - того, хто користуватиметься курсом.

Обов'язково прочитайте договір публічної оферти: https://learn.promovu.in.ua/terms/

Будь ласка, заповніть форму для реєстрації на курсі

Як я можу дізнатися більше?

Моя електронна адреса - promovu.in.ua@gmail.com

Також ви можете написати мені у Фейсбук

Буду рада поспілкуватися та відповісти на всі питання!:)

 

Договір публічної оферти

error: Content is protected !!