Хочеш скласти ЗНО-2022 на 190+?

А готовий/готова працювати для цього?

Якщо так, тоді ти - у правильному місці!

А як це - готуватися до ЗНО за допомогою дистанційного курсу? 🤔

Дистанційний курс - це:

.

Привіт! Мене звуть Тетяна Волох. Я викладач української мови та літератури, сертифікований екзаменатор ЗНО, автор ресурсу для підготовки до ЗНО promovu.in.ua та розробниця цього дистанційного курсу.

Уже тринадцять років я допомагаю одинадцятикласникам підготуватися до цього важливого іспиту та скласти його на високий бал. Мої учні отримували 195+ на ЗНО, навчаючись із задоволенням.

Я знаю: скласти ЗНО з української на високий бал можливо за умови системної роботи протягом року. Без надзвичайного напруження й сліз, але сумлінно й наполегливо. Шлях до ЗНО можна порівняти з мандрівкою на гірський перевал - йти інколи важко, але, коли ти досягнеш вершини, для тебе відкриються нові можливості!

Яка тривалість курсу? Який його формат?

Я пропоную повний курс підготовки до ЗНО-2022 з української мови та літератури!

Також ти можеш опрацювати тільки частину з мови за бажанням.

✅ Приєднатися до курсу можна в будь-який момент, оплативши вартість першого місяця. Ти працюєш самостійно, обираючи власний, зручний для себе темп навчання. Таким чином, ти можеш пройти весь курс за рік, а можеш - і за місяць 😉.

✅ Після приєднання ти отримаєш інструкцію й доступ до навчальних матеріалів - відеоуроків, презентацій та тестів.

✅ У курсі чотири модулі. Вони відкриваються поступово. Перейти на наступний модуль можна тільки після невеличкого тесту за матеріалами попереднього модулю 📝.

✅ Доступ до курсу здійснюється за підпискою, вартість якої - 490 грн на місяць.

Для кого підійде цей курс?

Цей курс розроблено для тебе, якщо:

  • ти хочеш якісно та ефективно підготуватися до іспиту та отримати нові ресурси й доступ до авторських текстів;
  • ти ще не починав/починала готуватися до ЗНО, але вважаєш, що вже час:)
  • тобі потрібен чіткий підхід до підготовки та  матеріал з усіх тем, зручно зібраний в одному місці;
  • у тебе немає можливості фіксованих занять із репетитором за розкладом - потрібен гнучкий графік;
  • ти проживаєш у маленькому містечку або селищі й не можеш займатися з репетитором віч-на-віч.
У якому форматі ведеться робота?

Уся робота відбувається онлайн. Після оплати участі в програмі ти отримаєш від мене підтвердження, інструкцію з доступу до курсу та запрошення до закритої групи в телеграмі. Тобі потрібно буде переглядати відеоуроки (тривалість від 5 до 15 хвилин залежно від теми), виконувати тести до кожного уроку та проходити проміжні тести. Відповіді до тестів ти отримуватимеш одразу.

Курс розрахований на самостійну роботу, але в разі виникнення запитань ти зможеш у будь-який момент написати в телеграм-спільноту або мені на пошту та отримати відповіді:)

 

Чи отримаю я від самого початку доступ до всіх матеріалів?

Ні. Курс містить чотири модулі. Після реєстрації ти отримаєш доступ до першого модуля (у ньому і мова, й література). Перейти на наступний модуль можна після виконання проміжного тесту й моєї перевірки:)

Що мені потрібно для участі в програмі?

Потрібен комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету:) А також - електронна пошта, адже саме на неї я надсилатиму інструкцію з доступу до курсу.

Що робити, якщо я захочу припинити свою участь у курсі?

Ти отримуєш доступ до курсу за підпискою, вартість якої - 490 грн на місяць (30 днів з дати оплати). Ти можеш припинити свою участь у курсі в будь-який момент, не продовжуючи підписку на наступний місяць. При цьому матеріали, оплачені раніше, будуть доступні, поки не закінчаться всі 30 оплачених днів.

Перед оплатою першого місяця роботи з курсом я раджу подивитися, який вигляд має робота з курсом, зсередини. Ось тут ти можеш ознайомитися з демонстраційними уроками: "Фонетика" й "Давня література":)

Ось тут розміщено публічну оферту🙂

 

Яким чином знімається оплата за участь у курсі?

Після реєстрації на цій сторінці ти отримаєш на свою електронну пошту лист із реквізитами для оплати за допомогою банківської картки (найзручніше через Приват24). За 3 дні до платежу за наступний місяць на твою пошту надійде нагадування про поновлення підписки.

 

Відгуки про курс:)

Яка вартість участі в курсі? 💳

Вартість підписки на курс на один місяць -

490 грн

Як записатися на курс? 🎓

Будь ласка, заповни цю форму 👇. На твою електронну пошту прийде лист з деталями оплати. Після оплати я підключу тебе до курсу.

.

Як я можу дізнатися більше?

Моя електронна адреса - promovu.in.ua@gmail.com

Буду рада поспілкуватися та відповісти на всі питання!:)

Договір публічної оферти

error: Content is protected !!