Мені дуже приємно працювати з моїми мотивованими та відповідальними учнями:) І не менш приємно отримувати від них позитивні відгуки, з якими можна ознайомитися нижче.

З'явилися результати. У мене 182. Дякую за якісну підготовку, завдяки вам у мене такий гарний результат!!!

Марія

ЗНО-2020

Дякую за чудовий курс!

Завдяки ньому, я більш впевнена у своїх силах на ЗНО, адже дізналась багато нової інформації та випробувала свої вміння на практиці.
Ваш курс вражає своєю організованістю та інформативністю, адже окрім основної теми зачіпає ще й правила правопису та тести, які дають можливість перевірити себе. Таким чином набагато легше заповнити прогалини в знаннях.
Я дуже задоволена, що вирішила пройти цей курс!
Дякую вам!
Валерія Підгорна

ЗНО 2020, учасниця курсу "Яскраве есе"

Здравствуйте, дорогая Татьяна! Пишу вам чтоб выразить свою благодарность за ваш замечательный курс, который очень выручил меня!
Дело в том что я выпускник прошлых лет, и со школы знаний осталось совсем не много.Купив у вас курс я смогла сдать зно на 46 правильных ответов из 58!! Для меня это очень хороший результат! Спасибо вам большое за ваше открытые и доступные пониманию уроки! Спасибо большое что потратили свое время на создание данного курса, и, уверена, помогли сотням абитуриентов стать чуть-чуть ближе к поступлению! Вы замечательный преподаватель и я несказанно благодарна вам!
Желаю вам больших удач в жизни! Вы - невероятный человек!

Даша Милюкова

ЗНО 2020, учасниця курсу "ЗНО без нервів"

Профессионал, очень внимательная, нацелена на исключительно положительный результат.

Юлія

мама учня, ЗНО-2020

Все отлично! Татьяна преподаёт интересно и нескучно, всегда все по расписанию, заранее можно договориться о занятиях, могу только порекомендовать!

Микита

Розмовна українська для дорослих

Займаюся ще й на сьогодні, бачу в собі великий прогрес у знаннях, дуже подобається. Гарний репетитор.

Алла

Розмовна українська для дорослих

Плюсы занятий – индивидуальный подход, ответственность. Преподавательница вникла в проблемы ученика.

Марина

мама учня

Дуже сподобалися заняття, бо дійсно отримувала задоволення від того, як Ви проводите їх від нашого спілкування. Було дуже приємно вивчати з вами українську мову та літературу! Сподобалися виклад змісту правил та творів, наявність презентацій, гарне ставлення, цікава та корисна інформація (особливо лайфхаки для кращого запам’ятовування).

Марія

ЗНО-2019

Заняття з вами принесли мені виключно позитивні враження та допомогли підготуватися до іспиту. Сподобалося бажання навчити та вміння терпіти, навіть коли мені щось не вдавалось. Ви спокійно намагалися пояснити матеріал знову. Мене дуже здивував власний сайт, бо мені доводилося бачити мало людей, які так ретельно і захоплено займаються своєю роботою, а тим паче бажають навчити всіх охочих за допомогою відеоуроків.

Анастасія

ЗНО-2019

Репетитор очень помогла мне с украинским языком. В занятиях нравится систематизированность, разнообразие, наполнение. Я чувствую прогресс и это здорово! Уроки не похожи один на другой, и ко всем занятиям Татьяна готовится.

Дмитро

Розмовна українська мова для дорослих

Заняття цікаві та ефективні. Педагог ретельно готується до кожного заняття.

Юлія

Розмовна українська мова для дорослих

Дуже задоволені. Репетитор – професіонал своєї справи.

Інна

Мати учениці, ДПА-2019

Мені дуже сподобалось працювати з вами 🙂 По-перше, я підвищив рівень рідної мови та гарно склав ЗНО. По-друге, завдяки вам я почав цікавитися літературою 🙂 Дуже вам дякую!! Було дуже круто і цікаво 😉 🙂

Ілля Раздєльський

ЗНО-2018

Я очень довольна, что выбрала Татьяну в качестве репетитора по подготовке к ЗНО для своего сына. Мы получили качественное преподавание, максимум внимания и гибкий график обучения. Также у сына сложились доверительные отношения с Татьяной, и постоянно присутствовал интерес к изучению языка. Я рекомендую всем этого преподавателя.

Марина Порпленко

Мама учня, ЗНО 2018

Все пройшло краще, ніж я очікувала, дякую за підтримку і допомогу у труднощах. Мені також було дуже приємно вивчати з вами українську мову та літературу:)
Гадаю, в мене все вийшло, дякую, зідзвонимося:)

Катерина

ЗНО 2018

Спасибо за ваш огромный труд, мы поступили куда хотели.

Людмила

Мама учениці, ЗНО 2018

Татьяна Юрьевна подготавливает сына к ВНО по украинскому языку и литературе. Она прекрасно ведет занятия, умеет преподавать и очень точно дает домашнее задание, именно то, что будет на экзамене. Сын еще не так долго с ней занимается, а уже значительно повысил свои знания по грамматике и может легко разобрать предложение.

Михайло

Батько учня, ЗНО 2015

Татьяна Юрьевна помогает дочери совершенствовать знания по украинскому языку. В процессе обучения она повторяет пройденный материал и грамматические правила, закрепляя их упражнениями. С уверенностью могу сказать, что дочка увлечена учебным процессом и занимается с огромным удовольствием.

Мама учениці, ЗНО 2015

Один рік – досить чи ні стільки часу для оволодіння іноземною мовою?  Десь прочитав, що для опанування незнайомою мовою треба 6 років – якнайменш… Мені вистачило року, щоб вивчити українську майже з нуля. Принаймні я тепер розумію мову на слух, на власні очі (йдеться про телебачення й кіно), читаю класичну й сучасну літературу сливе без словника. Пишу поки ще з помилками, припускаюся іноді невірних наголосів…  Ну й розмовляю, мабуть, повільніше за носія мови.Але… Лише рік тому, я розумів українську приблизно як всі росіяни – тобто ніяк. Бажання оволодіти мовою виникло вже давно, проте мені здавалося, що в мене для цього ані здібності, ані хисту, ані натхнення. Раніше було декілька спроб вивчити мову за допомогою підручника, самовчителя, але я кожного разу, залишав ці намагання та змагання з собою.  І ось тут якось я потрапив у Інтернеті на сторінку, яка пропонувала репетиторів з будь-яких предметів і мов. У тому числі  з української.  Так я відкрив для себе Тетяну! Далебі, мені  дуже пощастило, що я обрав серед інших викладачів – саме її. Ми розпочали наші заняття у квітні 2017 року, а вже влітку я вперше користався мовою працюючи над сюжетом про українську діаспору Казані. Головне, що подобалося протягом мого навчання з Тетяною це абсолютна зручність та гнучкий графік: спочатку заняття у скайпі ми проводили двічі на тиждень, потім вже було достатньо одного разу. Щоразу вона готувала нову презентацію, яка включала в себе трохи граматичної інформації, 1-2 зразка україномовного відео й, обов’язково, – левову частку нашого часу ми витрачали на розмовний блок. Спілкувалися на будь-які теми – від традиційних забобонів та головної ідеї «Гайдамаків» Шевченка – до проблем подолання прокрастинації й ейджизму в сучаснім суспільстві.Багато часу ми також приділяли перекладу – і синхронному, й звичайному.Завдяки такому підходу я позбавився невпевненості та страху розмовляти українською, здолав мовний бар’єр. Тетяно, я щиро вдячний вам за те, що допомогли мені здійснити мою мрію та повірити у свої сили. Щось мені шепоче у середині, що це не остання іноземна мова, яку я вивчив. 

Сергій Шерстньов

Сергій Шерстньов

Розмовна мова для іноземців

error: Content is protected !!