ЗАНЯТТЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО, ДПА або суттєво покращити рівень володіння українською мовою, я можу допомогти Вам у цьому.

Мене звати Тетяна Волох, я кандидат філологічних наук, репетитор з української мови та літератури, також української мови для іноземців.

Живу в Харкові.

Постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті.

У 2018 році стала екзаменатором ЗНО. Тому зможу пояснити, як писати власне висловлення на найвищий бал. А кожне есе, написане учнем/ученицею, перевірю за критеріями УЦОЯО (як на ЗНО!)

Брала участь у навчальних таборах з вивчення української мови - "БомбеЗНО" (для 11-класників) і "Бомбезний GoCamp / Навчаємось разом" (5-9 класи).  Знаю, як динамічно та цікаво донести інформацію:)

Викладала українську мову іноземцям в університеті і викладаю зараз приватно. Також ефективно працюю з дорослими учнями - на заняттях ми багато розмовляємо, обговорюємо цікаві теми та виконуємо різноманітні завдання, щоб не припускатися помилок.

На цій сторінці ви можете дізнатися про мої послуги та зареєструватися на заняття.

Клікніть на послугу, яка вас цікавить, щоб дізнатися тривалість заняття та вартість.

Усі заняття відбуваються онлайн, у скайпі або зумі .

Також можете переглянути мій урок на YouTube: https://youtu.be/MCqnSPpY46Q

Будь ласка, обов'язково ознайомтеся з правилами нашої співпраці
(натисніть на кнопку, щоб перейти):

Для того, щоб записатися, будь ласка, зателефонуйте мені за цим номером 0937248248 (Viber, Telegram) або напишіть мені на пошту promovu.in.ua@gmail.com

Підготовка до ЗНО (10, 11 класи)

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні власного висловлення. Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але й завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

Індивідуальне заняття - 450 грн / 80 хвилин.
Заняття в парі - 250 грн за урок з особи.
Заняття в мінігрупі (3-6 осіб) - 200 грн за урок з особи.

+ додатково - безкоштовний доступ до мого дистанційного курсу "ЗНО без нервів"

*Будь ласка, прочитайте інформацію про відпрацювання пропущених групових занять:

https://docs.google.com/forms/d/1Mhpjby18m36Dnt5BM3Hi34knpF243o41jbxjZAjrR18/edit

Підготовка до ЗНО (10, 11 класи) - АСИНХРОННЕ НАВЧАННЯ

Підготовка до ЗНО передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні власного висловлення. Часто учні звертаються до мене в той момент, коли, на жаль, у мене вже немає вільних "віконечок" для занять або учням не підходить розклад. Тоді я можу запропонувати формат "асинхронного навчання". Що це таке:

✅ учень/учениця отримує доступ до мого дистанційного курсу "ЗНО без нервів", де в зручному форматі та в одному місці зібрані всі відеоуроки, конспекти й тести
✅ щотижня учень/учениця отримує від мене завдання: які відеоуроки переглянути і які завдання виконати
✅ учень/учениця надсилає виконане завдання на перевірку. ! Власне висловлення теж пишемо!
✅ учень/учениця отримує зворотний зв'язок від мене і наступне завдання.
✅ раз на 2 тижні зустрічаємося в скайпі / зумі на 45-хвилинну консультацію для розбору складних питань

Вартість: 250 грн / тиждень.

+ додатково - безкоштовний доступ до мого дистанційного курсу "ЗНО без нервів"

Підготовка до ДПА (9 клас)

Під час занять ми велику увагу приділяємо написанню диктантів. А для того, щоб написати диктант без помилок, потрібно досконало знати орфографічні та пунктуаційні правила. Тому на уроках ми вчимося правильно писати слова та ставити розділові знаки, виконуючи багато вправ.

350 грн / 60 хвилин

Опанування шкільної програми (5 - 8 клас)

Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу в школі. На заняттях використовую комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

Індивідуальне заняття - 350 грн / 60 хвилин.
Заняття в парі - 200 грн за урок з особи.
Заняття в мінігрупі (3-6 осіб) - 120 грн за урок з особи.

*Будь ласка, прочитайте інформацію про систему оплати та відпрацювання пропущених групових занять:

https://docs.google.com/forms/d/1Mhpjby18m36Dnt5BM3Hi34knpF243o41jbxjZAjrR18/edit

 

Українська без помилок (для дорослих)

Для тих, хто хоче покращити свій рівень української мови, є можливість замовити спеціальний курс із підвищення грамотності. Така програма розрахована на вмотивованих дорослих людей, і при її розробці я завжди узгоджую наповнення курсу з очікуваннями клієнта. За моїм досвідом, найчастіше потрібно охопити такі теми, як орфографія й пунктуація. Також надзвичайно важливою для ділової людини є культура мови! Якщо Вам потрібно навчитися грамотно висловлювати свої думки як усно, так і письмово – я залюбки Вам допоможу!

350 грн / 60 хвилин

 

Розмовна українська для дорослих

Часто до мене звертаються дорослі, які бажають підтягти свої навички спілкування українською. У випадку такого запиту основна увага приділяється не відпрацюванню орфографічних правил, а спілкуванню українською. Ми обговорюємо безліч тем, пов'язаних із хобі, подорожами, психологією, життям у суспільстві, що сприяє збагаченню словникового запасу учня.

350 грн / 60 хвилин

 

Експрес-підготовка до ЗНО

Експрес-курс розрахований на тих, хто вирішив готуватися до складання ЗНО тільки за 1-3 місяці. Графік занять у цьому випадку є дуже інтенсивним і не передбачає сильної деталізації матеріалу. У цьому випадку велику кількість матеріалу учневі доведеться опанувати самостійно.

Вартість за запитом.

Консультація

Часто буває так, що немає часу на повноцінний курс. Або, можливо, ви вивчаєте мову самостійно? Інколи доцільно звернутися до фахівця, щоб той допоміг розібратися з окремими проблемними питаннями. Я залюбки допоможу Вам у цьому:)

350 грн / 60 хвилин

 

Онлайн-курс "ЗНО без нервів"

Я підготувала повний курс для підготовки до ЗНО з української мови та літератури (або тільки з мови), який ви можете опрацьовувати самостійно!

Вартість 1 місяця - 490 грн.

Деталі та реєстрація: https://learn.promovu.in.ua/distance-course/

Онлайн-курс "Яскраве есе"

Я розробила 8-тижневий онлайн-курс для тих, хто хоче навчитися писати власне висловлення у форматі ЗНО. Робота на курсі розпочинається в чітко визначений час, коли набирається група учасників.

Ось деталі курсу: https://learn.promovu.in.ua/course-essay/

За1 допомогою цієї анкети ви можете здійснити передзапис на курс, і я напишу вам на пошту, коли збиратиму групу учасників: АНКЕТА

 

error: Content is protected !!