Якщо Ваша мета – ефективно підготуватися до ЗНО, ДПА або сутєво покращити рівень володіння українською мовою, я можу допомогти Вам у цьому.

Мене звати Тетяна Волох, я кандидат філологічних наук, репетитор з української мови та літератури, також української мови для іноземців. Мешкаю в Харкові. Постійно шукаю шляхи вдосконалення й випробовую нові форми навчання:) Викладала українську мову приватно, в шкільному гуртку та в університеті. У 2018 році стала екзаменатором ЗНО.

На цій сторінці ви можете дізнатися про мої послуги та зареєструватися на заняття.

Клікніть на послугу, яка вас цікавить, щоб дізнатися тривалість заняття та вартість.

Усі заняття відбуваються онлайн, по скайпу.

Для того, щоб записатися, будь ласка, напишіть мені на пошту promovu.in.ua@gmail.com або зателефонуйте за цим номером: 093 7 248 248.

Також ви можете залишити заявку за допомогою цієї форми:

Підготовка до ЗНО (10, 11 класи)

Підготовка до цього важливого іспиту передбачає систематизацію шкільного курсу української мови та літератури, усунення пробілів у знаннях, поглиблене опрацювання кожної теми та обов’язкову практику в написанні власного висловлення. Додатково ми виконуємо велику кількість тестів, а наприкінці занять влаштовуємо “симуляцію ЗНО”. Хочу зазначити, що велику увагу я приділяю не лише тестам, але й завданням, які змушують підключати креативне мислення, шукати правильну відповідь, знаходити логічні зв’язки, висловлювати свою думку.

400 грн / 90 хвилин

+ додатково - безкоштовний доступ до мого дистанційного курсу "ЗНО без нервів"

Підготовка до ДПА (9 клас)

Під час занять ми велику увагу приділяємо написанню диктантів. А для того, щоб написати диктант без помилок, потрібно досконало знати орфографічні та пунктуаційні правила. Тому на уроках ми вчимося правильно писати слова та ставити розділові знаки, виконуючи багато вправ.

400 грн / 90 хвилин

Опанування шкільної програми (5 - 8 клас)

Такий курс розрахований на школярів, які мають труднощі із засвоєнням навчального матеріалу в школі. На заняттях використовую комплекс різноманітних методів – традиційні вправи, ігри, залучення онлайн-ресурсів, відео. Головними критеріями для мене є підвищення мотивації учня до вивчення української мови, дійсне розуміння правил і покращення успішності на заняттях у школі. За бажанням учня і батьків можливе вивчення української літератури. Маю досвід роботи з учнями, які перебувають на домашньому навчанні.

400 грн / 90 хвилин

300 грн / 60 хвилин

Українська без помилок (для дорослих)

Для тих, хто хоче покращити свій рівень української мови, є можливість замовити спеціальний курс із підвищення грамотності. Така програма розрахована на вмотивованих дорослих людей, і при її розробці я завжди узгоджую наповнення курсу з очікуваннями клієнта. За моїм досвідом, найчастіше потрібно охопити такі теми, як орфографія й пунктуація. Також надзвичайно важливою для ділової людини є культура мови! Якщо Вам потрібно навчитися грамотно висловлювати свої думки як усно, так і письмово – я залюбки Вам допоможу!

400 грн / 90 хвилин

 

Розмовна українська для дорослих

Часто до мене звертаються дорослі, які бажають підтягти свої навички спілкування українською. У випадку такого запиту основна увага приділяється не відпрацюванню орфографічних правил, а спілкуванню українською. Ми обговорюємо безліч тем, пов'язаних із хобі, подорожами, психологією, життям у суспільстві, що сприяє збагаченню словникового запасу учня.

400 грн / 90 хвилин

300 грн / 60 хвилин

 

Експрес-підготовка до ЗНО

Експрес-курс розрахований на тих, хто вирішив готуватися до складання ЗНО тільки за 1-3 місяці. Графік занять у цьому випадку є дуже інтенсивним і не передбачає сильної деталізації матеріалу. У цьому випадку велику кількість матеріалу учневі доведеться опанувати самостійно.

Вартість за запитом.

Консультація

Часто буває так, що немає часу на повноцінний курс. Або, можливо, ви вивчаєте мову самостійно? Інколи доцільно звернутися до фахівця, щоб той допоміг розібратися з окремими проблемними питаннями. Я залюбки допоможу Вам у цьому:)

250 грн / 60 хвилин

 

Онлайн-курс "ЗНО без нервів"

Я підготувала повний курс для підготовки до ЗНО з української мови та літератури (або тільки з мови), який ви можете опрацьовувати самостійно!

Вартість 1 місяця - 290 грн.

Деталі та реєстрація: https://learn.promovu.in.ua/distance-course/

Онлайн-курс "Яскраве есе"

Я розробила 8-тижневий онлайн-курс для тих, хто хоче навчитися писати власне висловлення у форматі ЗНО. Робота на курсі розпочинається в чітко визначений час, коли набирається група учасників.

Ось деталі курсу: https://learn.promovu.in.ua/course-essay/

За допомогою цієї анкети ви можете здійснити передзапис на курс, і я напишу вам на пошту, коли збиратиму групу учасників: АНКЕТА

 

error: Content is protected !!